Hírlevél feliratkozás:
Bejelentkezés:

Regisztrálok | Elfelejtett jelszó
Pénznem választó:
Díjnyertes, megbízható,
vásárlóbarát webáruház
Akár ingyenes
kiszállítás (részletek itt)
 

Termékkategóriák


OTP

Kis és Nagykereskedelem


altKis és Nagykereskedelem

Cégünk immáron kis és nagykereskedelemmel egyaránt foglalkozik. Többféle márka kizárólagos Magyarországi forgalmazója és szervize vagyunk. Termékeinket otthonokba és edzőtermekbe, közületekbe egyaránt ajánljuk.... Megbízható minőség, megbízható áron!

 

Kis és Nagykereskedelem

Mint azt a fentiekben említettük, cégünk több márka Magyarországi kizárólagos forgalmazója és szervize, így folyamatosan keresünk viszonteladó partnereket. Amennyiben Ön szeretné termékeinket árusítani, keresse fel ügyfélszolgálatunkat vagy küldje el elérhetőségeit és kollégáink felkeresik Önt. Versenyképes árakat és komoly, ha nem a legkomolyabb kedvezményeket tudjuk biztosítani önöknek.

.

Viszonteladói partnereknek jelentkezését várjuk akik:

  • Fitnesz szaküzletek
  • Sportboltok
  • Sportbolt hálózatok
  • Egészségmegőrzéssel, javítással foglalkozó kereskedelmi egységek
  • Gyógyászati szakboltok
  • és mindenki, aki úgy érzi, hogy termékeink bele illenek az ő profiljába

.

Cégünk az alábbi márkák kizárólagos Magyar forgalmazója:

  • Horizon Fitness - web: http://www.horizon-fitness.hu/
  • Vision Fitness - web: http://www.visionfitness.hu/
  • Tuff Stuff Fitness - web: http://www.tuffstuffitness.hu/
  • Keys Fitness - web: http://www.keysfitness.hu/
  • Impulse Fitness - web: http://www.impulsefitness.com/english1/IF.aspx
  • Stamm Bodyfit - web: www.stammbodyfit.hu
  • Stamm Germany - web: www.stamm.hu
  • Omni Fitness - web: www.omnifitness.hu
  • Rebel - web: www.rebelsport.hu
  • Christopeit Sport web: www.christopeitsport.hu
  • Matrix Fitness web: www.matrixfitness.hu

.

Az alábbi márkák forgalmazására keresünk partnereket:

  • Horizon Fitness
  • Vision Fitness
  • Matrix Fitness
  • Tuff Stuff Fitness
  • Keys Fitness
  • Impulse Fitness
  • Stamm Bodyfit
  • Stamm Germany
  • Omni Fitness
  • Rebel
  • Christopeit sport

.

Ne habozzon, legyen Ön is tagja a Fitness-Vital Trade KFT viszonteladói csapatának

Üzlethálózatunk:

Budapest

Fitness szaküzlet

1076 Budapest Garay tér 20

Garay u. és Murányi u. sarka

+3630/430-1201

Nyitva tartás:

H-P: 10:00-20:00

Szo: 10:00-20:00

Zalaegerszeg

Központi iroda, raktár és szerviz

8900 Zalaegerszeg, Baross Gábor u 2/f

 

+3630/627-8603

+3630/627-7865

Nyitva tartás:

H-P: 08:00-18:00

Szo: zárva